ART / Etchings etc / Copper engraving 8022482
nr 802 2482
COPPER ENGRAVING
"Introductio Geographica" 1762, Preisler, 26 x 26 ca, wear, damages.
"Introductio Geographica" 1762, Preisler, 26 x 26 ca
Condition: slitage, skador
800
SEK 350
Monday January 21 2013
at 19:38:35
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr